כל מה שילד צריך
זה מבוגר אחד שמאמין בו”

מכון עזריאלי להעצמה חינוכית

תכנית לצמצום פערים לימודיים וחברתיים בחטיבות הביניים, בפריפריה הגיאו-חברתית. מכון עזריאלי להעצמה חינוכית הינה תכנית הוליסטית ייחודית, הפועלת בחטיבות הביניים ז'-ט', שלב זה הינו משמעותי מאוד בחייהם של תלמידים רבים המחייב תמיכה והדרכה ייחודית. התכנית מיועדת לתלמידים בעלי הישגים נמוכים בכיתה ומלווה את התלמידים בשלוש שנות לימודיו בחטיבת הביניים ובשלושה מעגלים לימודי, חברתי והורים.

קרא עוד

call-to-action

חזון ומטרה

מכון עזריאלי להעצמה חינוכית הוקם בכדי לצמצם פערים לימודיים וחברתיים בחטיבות הביניים, בפריפריה הגיאו- חברתית. המכון פועל בכדי לייצר שינוי שישפיע על התלמידים, על המשפחה ועל צוותי החינוך, מתוך שאיפה להעצים את תלמידי התכנית בתחום הלימודי, בתחום החינוכי ובתחום החברתי, כך שיהיו בוגרים עצמאיים, אחראים ובעלי יוזמה, אשר ישפיעו בתורם על בית הספר, על המשפחה ועל הקהילה.

קרא עוד

call-to-action

אודות התוכנית להעצמה חינוכית

מכון עזריאלי להעצמה חינוכית הוקם בשנת 2004 ע"י קרן עזריאלי. התכנית פועלת בחטיבות הביניים ז'-ט', שלב זה הינו משמעותי מאוד בחייהם של תלמידים רבים המחייב תמיכה והדרכה ייחודית. התכנית מיועדת לתלמידים בעלי הישגים נמוכים בכיתה ומלווה את התלמידים בשלוש שנות לימודיו בחטיבת הביניים ובשלושה מעגלים לימודי, חברתי והורים. התכנית פועלת בסוף יום הלימודים ומופעלת בכל בתי הספר בעיר.

0

תלמידים מתחילת הפעילות

0

תלמידים משתתפים

0

קבוצות חינוך

0

בתי ספר

0

ערי חינוך בעזריאלי

0

שנת הקמה